ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΧ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΧΟΛ. ΠΕΡ.  2017-2018

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ MICHIGAN

 ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 ECCE (LOWER)

 

  1. ΓΑΡΤΣΙΩΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  2. ΓΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  3. ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  5. ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΜΑΡΙΑ
  6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  7. ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  8. ΚΟΥΚΛΑΡΑΣ ΠΑΡΗΣ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  10. ΜΠΑΝΤΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  11. ΜΠΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΜΠΟΥΣΑΪ ΛΙΝΤΑ
  13. ΡΑΝΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  14. ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑ
  15. ΣΓΑΝΤΖΟΥΡΗ ΘΕΩΝΗ
  16. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΟΣ

ΕΠΙΠΕΔΟ C2 E.C.P.E. (PROFICIENCY)

 1.ΜΠΛΟΥΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΕΠΙΠΕΔΟ Β2 Τ.Ο.Ε.Ι.C.

1.ΚΑΛΟΠΗΤΑ  ΜΑΡΙΑ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΟCN

  ΕΠΙΠΕΔΟ  C2    (PROFICIENCY)

  1. ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΜΑΪΡΑ
  2. ΒΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  3. ΒΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  4. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
  5. ΖΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΣ
  6. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  7. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  8. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
  9. ΚΟΠΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  10. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  11. ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  12. ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
  13. ΜΠΗΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  14. ΜΠΟΛΤΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  15. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  16. ΠΑΒΙΚΟΒΣΚΑ ΝΙΚΟΛ
  17. ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  18. ΠΙΣΠΙΡΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  19. ΤΣΙΛΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  20. ΤΣΙΟΥΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  21. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΙΣ  ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ LRN

ΕΠΙΠΕΔΟ C2 (PROFICIENCY)

  1. ANTΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ESB

ΕΠΙΠΕΔΟ B1 (PRELOWER)

  1. AΛΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
  2. ΖΟΥΓΡΟΥ ΞΕΝΙΑ
  3. ΚΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  4. ΚΑΡΥΩΤΗ ΦΑΙΗ
  5. ΚΩΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  6. ΛΕΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
  7. ΛΕΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
  8. ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
  9. ΜΠΡΑΖΑ ΕΛΙΝΑ
  10. ΡΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  11. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΝΤΙΑΝΝΑ

 

ΕΠΙΠΕΔΟ B2 (LOWER)

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  2. ΑΡΜΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  3. ΒΑΓΙΑΚΟΥ ΗΡΩ
  4. ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  5. ΔΕΡΜΑΤΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
  6. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ
  7. ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  8. ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΜΑΡΙΑ
  9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ
  10. ΛΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  11. ΛΟΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
  12. ΛΥΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  13. ΜΠΡΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
  14. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  15. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΙΑΝΑ
  16. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  17. ΤΣΩΝΟΣ ΤΟΛΗΣ
  18. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΤΙΣ  ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ LAAS (PALSO)

 

ΕΠΙΠΕΔΟ FIRST STEP

 

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΑΛΜΠΑΝΗ ΧΡΥΣΑ
  3. ΑΠΟΚΟΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
  4. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
  5. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗ ΧΑΡΙΣ
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  7. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  8. ΚΟΥΡΕΜΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  9. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  10. ΛΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  11. ΛΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ
  12. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΑΝΟΣ
  13. ΝΤΟΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ
  14. ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ
  15. ΤΣΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  16. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

 

ΕΠΙΠΕΔΟ PRE A1

  1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ
  2. ΒΕΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
  3. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  5. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  7. ΝΤΖΟΥΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ
  8. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
  9. ΠΑΠΑΔΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  10. ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
  11. ΠΟΛΥΖΩΪΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  12. ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  13. ΤΣΙΛΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  14. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

ΕΠΙΠΕΔΟ Α1 

  1. ΓΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
  2. ΔΟΜΠΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  4. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  6. ΣΚΑΝΤΖΟΥΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
  7. ΣΠΕΛΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
  8. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ
  9. ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

PRE A1 LAΑS (PALSO)

  1. KAMEΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

PRE A1 LAΑS (PALSO)

  1. ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
  2. ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  3. ΣΑΧΠΑΖΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

 

Β1 LAΑS (PALSO)

  1. ΔΑΡΔΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

 

ΡΩΣΙΚΑ

Α2. ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΟΥΣΚΙΝ

 

  1. KAΚΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  2. ΚΑΡΑΤΖΑΒΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  3. ΜΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  4. ΣΠΕΛΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

 

ΣΥΝΟΛΙΚΑ:

  • PROFICIENCY C2: 23
  • LOWER Β2 : 34
  • PRE – LOWER B1: 11
  • TOEIC: 1
  • LAΑS (PALSO): 44
  • ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΟΥΣΚΙΝ Α2: 4

 

 

ΣΥΝΟΛΟ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩN ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ: 117

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΧ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18